Galama's & Galema's
Taetsche Agatha Jorna
1931 - 2023 (92 jaar)1. Taetsche Agatha Jorna is geboren in 25 jan 1931 in Kubaard ; is gestorven op 4 aug 2023 in Bolsward. Taetsche getrouwd Sixtus Galama in 7 mei 1955 . Sixtus (zoon van Dirk Jacobs Galama en Grietje Sikkes Hettinga) is geboren in 12 mrt 1925 in Tjerkwerd ; is gestorven op 22 jul 2019 in Bolsward. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 2. Margaretha Geertruida Galama
- 3. Margaretha Petronella Galama
- 4. Janke Augustina Galama
- 5. Petronella Francisca Galama
- 6. Geertrude Johanna Maria Galama
- 7. Durk Jacob Galama
- 8. Bauke Hendrik Galama
- 9. Augustina Theodora Galama
- 10. Anna Maria Galama is geboren in 18 jun 1971 in Sneek ; is gestorven op 10 apr 2014 in Sneek.
Generatie: 2
2. Margaretha Geertruida Galama (1.Taetsche1) Gezin/Partner: Jan Wit, de. [Gezinsblad] [Familiekaart]
3. Margaretha Petronella Galama (1.Taetsche1) Margaretha getrouwd Hein J. Risselada [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 11. Hidde Risselada
- 12. Anneke Risselada
4. Janke Augustina Galama (1.Taetsche1) Janke getrouwd Sikke Wybe Bakker [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
5. Petronella Francisca Galama (1.Taetsche1) Petronella getrouwd Martinus Johannes Schipper [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
6. Geertrude Johanna Maria Galama (1.Taetsche1) Gezin/Partner: Hendrik Inia. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 20. Thomas Inia
- 21. José Adriana Inia
7. Durk Jacob Galama (1.Taetsche1) Durk getrouwd Tinij Sluis Van Der [Gezinsblad] [Familiekaart]
8. Bauke Hendrik Galama (1.Taetsche1) Bauke getrouwd Anneke Boer De [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
9. Augustina Theodora Galama (1.Taetsche1) Gezin/Partner: Douwe Breeuwsma. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 25. Anita Breeuwsma
- 26. Nico Breeuwsma
- 27. Marco Breeuwsma
10. Anna Maria Galama (1.Taetsche1) is geboren in 18 jun 1971 in Sneek ; is gestorven op 10 apr 2014 in Sneek. Anna getrouwd Martijn Sebastiaan Kappeyne van de Coppello [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
Generatie: 3
11. Hidde Risselada (3.Margaretha2, 1.Taetsche1) 12. Anneke Risselada (3.Margaretha2, 1.Taetsche1) 13. Wybe Atze Bakker (4.Janke2, 1.Taetsche1) 14. Teatske Agatha Bakker (4.Janke2, 1.Taetsche1) 15. Sjoerd Sixtus Bakker (4.Janke2, 1.Taetsche1) 16. Wietske Dieuwke Bakker (4.Janke2, 1.Taetsche1) 17. Nynke Agatha Schipper (5.Petronella2, 1.Taetsche1) 18. Arjen Cornelis Schipper (5.Petronella2, 1.Taetsche1) 19. Marijke Agnes Schipper (5.Petronella2, 1.Taetsche1) 20. Thomas Inia (6.Geertrude2, 1.Taetsche1) 21. José Adriana Inia (6.Geertrude2, 1.Taetsche1) 22. Marije Joukje Galama (8.Bauke2, 1.Taetsche1) 23. Sijbren Rimmer Galama (8.Bauke2, 1.Taetsche1) 24. Jacqueline Janke Galama (8.Bauke2, 1.Taetsche1) 25. Anita Breeuwsma (9.Augustina2, 1.Taetsche1) 26. Nico Breeuwsma (9.Augustina2, 1.Taetsche1) 27. Marco Breeuwsma (9.Augustina2, 1.Taetsche1) 28. Lies Kappeyne Vd Cope (10.Anna2, 1.Taetsche1) 29. Onno Kappeyne Vd Cope (10.Anna2, 1.Taetsche1) 30. Susan Kappeyne Vd Cope (10.Anna2, 1.Taetsche1) 31. Astrid Kappeyne Vd Cope (10.Anna2, 1.Taetsche1) 32. Sikke Kappeyne Vd Cope (10.Anna2, 1.Taetsche1)